درباره شهریار نگار


شهریار نگار حامی حقوق شهروندان:

انجمن حمایت از حقوق شهروندان دیده بان شهریار نگار با مجوز رسمی از فرمانداری شهریار با شماره ثبت ۸۸۸ در سال ۹۵ به ثبت رسیده است.

هدف از تشکیل انجمن صیانت از حقوق شهروندان و پیگیری مطالبات ایشان توسط تعدادی از جوانان تحصیل کرده ، متخصص و متعهد این شهرستان راه اندازی گردید .

موضوع فعالیت انجمن : صیانت از حقوق شهروندان از طریق نظارت بر ادارات دولتی ،آموزش مفاهیم حقوق شهروندی ،پیگیری مطالبات شهروندان ،ارتقای سطح مشارکت اجتماعی ، فرهنگ سازی ،تبیین و تشریح حقوق و تکالیف متقابل و…است.

در این راستا با تشکیل جلسات منظم تبیین حقوق و تکالیف شهروندی،برگزاری سمینارهای آموزشی،ارائه خدمات به گروههای نیازمند.همچنین پیگیری روزانه مطالبات شهروندان،آموزش و فرهنگ سازی در حوزه های گوناگون به صورت مجازی و واقعی هم چنین برقراری ارتباط دو سویه با شهروندان و مسئولین در راه رسیدن به اهداف عالیه انجمن گام بر میداریم.

مشخص است عضویت در انجمن افتخاری بوده و حقوقی بابت فعالیتهای اجتماعی پرداخت نمیشود.علی رغم داوطلبانه بودن فعالیت ، استقبال جوانان و فعالین اجتماعی از اقدامات و فعالیتهای انجمن بی نظیر بوده و مایه افتخار و مباهات میباشد.

بی تردید شهریار نگار فعال ترین انجمن به معنی واقعی مردم نهاد در غرب استان تهران میباشد.

شهریار نگار با دارا بودن بیش از ۲۵۰۰۰ مخاطب منحصر به فرد و کاملا واقعی در بستر شبکه های اجتماعی، که همگی ساکن شهرستان شهریار و حومه میباشند از پر مخاطب ترین رسانه های غرب استان تهران محسوب میگردد.مجموعه رسانه های شهریار نگار شامل شش کانال تلگرامی،صفحه اینستا گرام و سایت شهریار نگار میباشد.

در این مجموعه رسانه ها سعی بر آن است از طریق آموزش مفاهیم شهروندی و ایجاد ارتباط دو سویه پایگاه اجتماعی انجمن تقویت گردد.

مخاطبین و اعضای خانواده بزرگ شهریار نگار سرمایه های اجتماعی و فلسفه وجودی انجمن میباشند. که موجب رشد،تعالی و بالندگی انجمن گردیده و موجب شده اند انجمن به پشتوانه حمایت شما عزیزان در سطح شهرستان اثر گذار بوده و به صورت قانونی از حقوق شهروندان صیانت نماید.

مجموعه رسانه های شهریار نگار شامل سایت رسمی انجمن به آدرس: http://www.shahriarnegar.com

کانال تلگرامی شهریار نگار :https://t.me/ngo95

کانال تلگرامی امیریه نگار:https://t.me/amr95

کانال تلگرامی اندیشه نگار:https://t.me/ngo96

کانال تلگرامی فردوس نگار:https://t.me/ferdosnegar

کانال تلگرامی بانو نگار:https://t.me/banoo_negar

کانال تلگرامی نیازمندیهای شهریار نگار:https://t.me/neyaz95

صفحه اینستا گرام انجمن:https://www.instagram.com/shahriyar_negar