اما و اگر های حضور تیم والیبال شهریار در سوپر لیگ والیبال با برند شمس

اما و اگر های حضور تیم والیبال شهریار در سوپر لیگ والیبال با برند شمس

 

تلنگر

از جمله مزایای استقرار صنایع در حومه شهرها و مراکز جمعیتی اشتغالزائی و ایجاد بسترهایی همچون ساماندهی جوانان آن شهرها در قالب باشگاههای ورزشی وابسته به آن صنایع و…است که معایب بی شمار استقرار چنین صنایعی را از جمله آلودگی محیط زیست و منابع آب ، از بین رفتن سفره های آب زیر زمینی و …را تحت شعاع قرار داده و موجب میشود مسئولین شهرستانی و استانی از حضور صنایع استقبال کنند.

یکی از صنایع که طی چند سال اخیر و با هدف بهرمندی شهروندان از این پتانسیل های مثبت موفق به اخذ مجوز فعالیت در شهرستان شهریار گردید مجموعه کارخانه های صنایع غذائی کاله و زیر مجموعه آن یعنی تولید کننده نوشیدنی های شمس بود.

بی تردید اگر قرار باشد چنین صنایعی منفعتی برای شهرستان و شهروندان آن نداشته باشند مضرات وجودشان بیش از منفعت آنها خواهد بود.

فرماندار محترم ،نماینده مجلس و سایر مسئولین شهرستان میبایست پیگیر این موضوع بوده و از طریق اهرم های قانونی ترتیبی اتخاذ نمایند تیم والیبال شمس از این به بعد بازیهای خانگی خود را در شهریار که مهد والیبال ایران است و از داشتن تیم والیبال بی بهره است برگزار نموده و از ظرفیت جوانان نام دار و اینده دار والیبال شهریار در این تیم استفاده گردد.

 

داستان نوشيدني شمس از شهريار تا كرج؛

حسین وزيري دبیر هیئت والیبال شهریار و از مربیان مطرح کشور: كارخانه در شهريار است/گفتند هزينه برگزاري را پرداخت كنيد،قبول نكرديم

 

تيم شمس شهريار در حالي مسابقات خود را در استان البرز برگزار مي كند كه كارخانه اين نوشيدني در يكي از شهرستان هاي تهران قرار دارد.

 

طبق قانون شركت ها و كارخانجات توليدي در صورت تمايل به حضور در ورزش و تيم داري بايد در استان يا شهري كه كارخانه مطبوع در آن دائر است فعاليت نمايند اما در حال حاضر اين قانون براي نوشيدني هاي شمس اعمال نمي شود.

 

براي پيگيري موضوع با حسين وزيري دبير هيات شهريار گفت و گويي انجام داديم كه مصاحبه كامل وي را در زير مي خوانيد:

 

حسين وزيري دبیر هیئت والیبال شهریار در گفت و گو با خبرنگار شهریار نگار گفت: كارخانه نوشيدني شمس در شهريار دائر است و طبق قانون اين تيم بايد در اين شهر تيم داري كند.

 

وي ادامه داد: تمام امكانات لازم براي ميزباني از اين تيم را تدارك ديده و مذاكراتي هم با مسئولان شمس مبني بر استفاده بازيكنان مستعد شهرياري كه در رده ملي هم سابقه حضور داشتند انجام داديم اما مورد موافقت سران اين تيم قرار نگرفت و دليلي هم كه براي عدم موافقت عنوان شد تكميل تيم بود.

 

وي افزود: پس از اين موضوع خليل يگانه مجد از مسئولان سازمان ليگ براي بازديد سالن به شهريار آمد و تنها ايرادي كه به سالن وارد شد موضوع نور بود.

 

وزيري گفت: هيات شهريار در اين زمينه تضمين داد مشكل نور با نصب ٢٠ پرژكتور در كمتر از ٤٨ ساعت برطرف مي شود كه مورد موافقت هم قرار گرفت اما موضوعي كه باعث شد شمس به شهريار برود بحث پرداخت هزينه اجرايي ميزباني ها بود.

 

دبير هيات شهريار گفت: در تمام ايران قانون بر اين است تيم هاي ليگ برتري هزينه اجاره سالن و برگزاري رقابت ها را بايد به هيات ها پرداخت كنند اما اينجا از ما خواستند نه تنها هزينه اي دريافت نكنيم بلكه برگزاري ميزباني را خودمان انجام دهيم.

 

وي اذعان كرد: موضوع پرداخت هزينه ها از سوي شهريار مورد قبول واقع نشد و اكنون تيم شمس در كرج بازي مي كند در حاليكه اين تيم متعلق به شهريار است و جالب آنكه ميزباني تيم در كرج هزينه بيشتري را براي آن ها دنبال دارد.